کمی انرژی!

می دونم که این آهنگی که الان داره به گوش می رسه با نوشته های من چندان همخونی نداره. ولی راستش به یه کمی انرژی نیاز داشتم...
و چی بهتر از Sultans Of Swing از Dire Straits ؟
هر وقت خسته شدین خاموشش کنین، همین بغله دکمه‌‌ش!

_____________________________


راستی من دلم می‌خواد بدونم که به جز فرمت MIDI دیگه از چه فرمتهایی می شه برای موسیقی در بلاگ استفاده کرد که اونو خیلی سنگین نکنه؟ کسی می دونه؟ سپاس!

---------------------------------------------خب، انرژی بسه فعلآ! برمی گردم به PINK و همون Shine on you crazy diamond. این یکی هم با همون دکمه بغلی خاموش می‌شه!
گر چه این بخش از یادداشت مربوط به یکشنبه‌ست می‌ذارمش همینجا.

********************************


یه خواهش:
از دوستان کسی آهنگ Edge of darkness از Eric Clapton رو با فرمت midiI یا wma یا rm داره که بهم قرض بده؟4.gifپسش می‌دم به خدا، صحیح و سالم، عین اولش!

/ 8 نظر / 5 بازدید
مژگان بانو

ما که چيزی نشنيديم :( اشکال از پی سی ما بود يا شما؟

خانه آدم کجاست؟

سلام.تازه با وبلاگ شما از طريق وبلاگ نوشی آشنا شدم.هنوز کل وبلاگتون را نخوندم اما در اولين فرصت همش را خواهم خواند.موفق باشيد

شيخ پشم پونزده

سلام فقط اومدم بپرسم چرا به نوشي گفتي از بچه هاش بگذره؟ من خودم وقتي ۱ سال و نيمم بود پدر و مادرم جدا شدند و بعد يه مدت هر دوشون ازدواج كردن. من پيش مادرم بودم. از پدرم جز خوبي نديدم ولي هر وقت به اين فكر ميكنم كه اگر پدرم منو بزور از مادرم ميگرفت چي ميشد وحشت ميكنم! نه اينك بلايي سرم بياد نه! ولي هيچكس مادر نميشه. ميدونم كه يه پدر هم خيلي مهمه خيلي ولي مادر چيز ديگه ايه. نه من حرفاتو قبول ندارم!!!

مهران

متأسفم شیخ پشم پونزده! این عادت هول هولکی خوندن مطالب وبلاگها چیزی نیست که فقط نصیب تو شده باشه. بنا ندارم به هر حرفی پاسخ بدم. اما چون به نظرم اومد که از روی دلسوزی حرف می‌زنی و البته از روی جوونی، این چند خط رو نوشتم. بهتره دوباره بخونی اون حرفا رو.

نوشی

من تا الان نميدونستم که برگشتين... خوش اومدين.

bahar

سلام . آرزو ميکنم خوب و شاد باشی . نظرت درسته خيليا اينو بهم گفتن ولی من تمام تنهاييام اينجاست تمام حرفهای نگفتم که دلم ميخواسته بگم .خيلی طول ميکشه تا بتونم خودمو اونطور که بقيه ميگن عادت بدم ولی حتما ميتونم . ممنونم .

سمن

امیدوارم همیشه شاد باشی مهران جان.از فرمت real ,mp3 هم معمولا استفاده میکنند.در پناه حق

خان عمو

سلام به تمام رازهای مگو...بابت همه چی ممنون.نگاه کن...چه فروتنانه بر خاک می افتد،آنکه نهال نازک دستانش از عشق خداست و بالای جهنم پیش عصیانش پست است....(کی اهمیت میده؟ما هم که واسه دل خودمون می نویسیم پس...)یا حق